Повідомлення про намір зміни тарифу на послугу з водопостачання
У зв’язку зі збільшенням ціни на покупну воду та електричну енергію з 01.01.2026 року комунальне підприємство «Широке» Широківської селищної ради вимушене збільшити тариф на послугу водопостачання у 2026 році. Очікувана вартість води збільшиться в середньому на 16%. Встановлення тарифу проводиться на підставі:
Постанови НКРЕКП № 2276 від 30.12.2025 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»» - ціна покупної води з 01.01.2026 року зросла на 31% (тобто КП «КРИВБАСВОДОКАЛ» підвищив вартість покупної води для КП «Широке» за 1м3 на 31% грн / м3 )
Рахунків від постачальника ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» - ціна за електроенергію зросла на 26% 1,9341 грн /кВт год .
Просимо Вас з розумінням поставитись до цього підвищення та своєчасно сплачувати спожиті комунальні послуги, що буде Вашою запорукою отримання безперебійних послуг водопостачання.
З повагою адміністрація КП «Широке».
-----------------------------------------------------------------------------------------
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
про оцінку впливу на довкілля ТОВ Інтер-Бізнес ІНЖИНІРИНГ 30.01.2026.pdf
---------------------------------------------------------------------------------------
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
povidomlennya_ovd_Шахтнi_води.pdf
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Повідомлення сформоване з е-ОВД 06.01.2026.pdf
----------------------------------------------------------------------------------------------------

07.10.2025р.
Широківська дільниця Нікопольського управління експлуатації газового господарства ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Широківська дільниця Нікопольського УЕГГ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»), ідентифікаційний код юридичної особи за ЄДРПОУ: 44907200, юридична адреса суб᾽єкта господарювання: 04116, місто Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1, контактний номер телефону – 056-745-50-11, адреса електронної пошти: dnp@grmu.com.ua, місцезнаходження промислового майданчика: Дніпропетровська обл, Криворізький район смт. Широке, вул. Соборна, 215, оголошує про свій намір отримати дозвіл на викиди в атмосферу від джерел викидів для існуючого підприємства згідно ПКМУ №302 від 13.12.2002 р. Відомості про наявність висновку з ОВД: діяльність підприємства не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з Законом України «Про оцінку впливу на довкілля», який набрав чинності у 2017 році.
Загальний опис об᾽єкта: Широківська дільниця Нікопольського УЕГГ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» обслуговує газове господарство регіону, виконує комплекс робіт по експлуатації систем газопостачання, займається наданням послуг по обслуговуванню і ремонту внутрішньобудинкового газового господарства, виконанням ремонтних і аварійних заявок, обслуговуванням газопроводів всіх тисків і споруд та обладнанням на них. Джерелами утворення забруднюючих речовин на майданчику є апарати опалювальні газові побутові, зварювальний пост, металообробний верстат, витяжна вентиляція з боксу, склад сипучих матеріалів, генератори бензинові, мотокоси та бензинова косарка.
Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) (NO + NO2), оксид вуглецю, вуглецю діоксид, азоту (1) оксид (N2O), метан, ртуть та іі сполуки у перерахунок на ртуть, бенз(а)пірен, вуглеводні насичені С12-С19, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, свинець та його сполуки в перерахунку на свинець, залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо), манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану), фтористий водень. Загальний викид забруднюючих речовин складає 26,1 т/рік.
Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: на підприємстві відсутні виробництво та устаткування, на якому повинні впроваджуватися найкращі існуючі технології та методи керування.
Перелік заходів щодо скорочення викидів: заходи не встановлюються, так як виконуються санітарні та екологічні нормативи.
Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: для даного підприємства не було встановлено заходи щодо скорочення викидів.
Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди відповідають технологічному регламенту і проектним показникам, що відповідає вимогам Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України N 309 від 27.06.2006.
Пропозиції і зауваження юридичні і фізичні особи можуть направляти в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію за адресою м. Дніпро, пр. О. Поля, 1, тел. 0-800-505-600.
Строки подання зауважень та пропозицій: громадські організації і приватні особи можуть звернутися з зауваженнями і пропозиціями за вказаними адресами упродовж одного місяця з дати виходу повідомлення про намір.
Широків дільниця УЕГГ Дніпр філії ТОВ Газорозподільні мережі України.pdf
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.06.2025 року № 196 "Про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради"
ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради
Найменування організатора громадського обговорення: виконавчий комітет Широківської селищної ради.
Питання та назва проєкту акта, винесеного на обговорення:
1. Щодо перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради.
Нормативне забезпечення:
Стаття 143 Конституція України: Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
Стаття 89 Бюджетного кодексу України: До видатків, що здійснюються з бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад, належать видатки на загальну середню освіту: ліцеї (засновником яких є міська, селищна, сільська рада), початкові школи, гімназії.
Стаття 1032 Бюджетного кодексу України: Освітня субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у таких типах закладів освіти: 1) початкові школи, гімназії (крім дошкільних підрозділів у таких закладах), ліцеї.
Стаття 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.
Стаття 25 Закону України «Про освіту»: Засновник закладу освіти або уповноважений ним орган (особа) приймає рішення про створення, реорганізацію, ліквідацію, зміну типу закладу освіти, затверджує статут (його нову редакцію), укладає засновницький договір у випадках, визначених законом.
Засновник закладу освіти зобов’язаний: забезпечити утримання та розвиток матеріально-технічної бази заснованого ним закладу освіти на рівні, достатньому для виконання вимог стандартів освіти та ліцензійних умов; у разі реорганізації чи ліквідації закладу освіти забезпечити здобувачам освіти можливість продовжити навчання на відповідному рівні освіти.
Стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає засновник (засновники).
Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та /або суспільства.
Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають міські, сільські, селищні ради.
Реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.
Стаття 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
Здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують:
початкова школа, що забезпечує здобуття початкової освіти;
гімназія, що забезпечує здобуття базової середньої освіти;
ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти.
Початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії.
Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи.
Мета: врахування думки мешканців Широківської селищної ради щодо перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради.
Запрошуємо Вас долучитися з 25.06.2025 року до 25.06.2026 року до громадського обговорення (у формі електронних консультацій) проєкту рішення щодо перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради.
Освітня галузь Широківської селищної ради потребує приведення у відповідність до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту».
Станом на сьогодні на території Широківської селищної ради функціонують 1 гімназія та 3 ліцеї, з них: 1 опорний ліцей, до складу якого входять дві гімназії (філії). Розрахункова наповнюваність класів визначається з урахуванням кількості населення та щільності його проживання і є основною складовою у розрахунку субвенції з державного бюджету, яка передбачена на заробітну плату педагогічних працівників.
Головне завдання закладу освіти – це якість знань, рівень підготовки учнів, вміння набувати навиків спілкування у колективі однолітків, формувати лідерські якості, інтелектуальні, творчі, спортивні здібності тощо. Бо тільки в конкурентному учнівському середовищі у дітей є мотивація до кращих результатів у навчанні.
Питання реорганізації шкіл у сільській місцевості, в період реформ, Міністерством освіти і науки поставлено на одне з перших місць на порядку денному. Ця проблема гостра для всієї України і є результатом демографічної кризи, яка спостерігається в державі. Нажаль, з кожним роком у нашій громаді, як і в Україні, знижується народжуваність, відповідно зменшується кількість учнів, особливо старшої школи.
У той же час, саме наповнюваність класів є основною складовою розрахунку освітньої субвенції, яка визначається з урахуванням кількості населення та щільності його проживання і, яка передбачена, виключно, на заробітну плату педагогічних працівників.
Мета оптимізації (реорганізації) закладів освіти не в тому, щоб перекрити дітям доступ до отримання знань, а насамперед у тому, щоб дати школярам порівняно належні умови для навчання — тобто школу, в якій є теплий клас, сучасна їдальня, спортивна зала і головне – високий рівень освіти. Адже не можна надати якісної освіти у закладі освіти, де навчаються мала кількість дітей, чи розпорошувати бюджетні кошти, виділені на освітянську галузь. Перед місцевою владою постає питання, утримувати такі заклади освіти (за опалення, електроенергію та зарплати технічного персоналу, громада платить із власного бюджету), чи перевести дітей до більших шкіл та забезпечити там кращі умови навчання завдяки вивільненими коштам.
Різниця між річною вартістю навчання дитини у середньому та у класі з малою кількістю учнів сягає кілька десятків тисяч гривень: незалежно від кількості учнів, громада сплачує зі свого бюджету однакові кошти за опалення, електроенергію, воду і роботу технічного персоналу. Чим менше учнів - тим більша частка цих витрат припадає на кожного з них. Питання не лише у коштах, але й якості освіти, яку отримують учні таких шкіл.
Сучасний світ наукового та технічного прогресу дедалі наполегливіше вимагає кваліфікованих спеціалістів із достатніми знаннями у своїй галузі та творчим потенціалом. Така модель професійного спеціаліста формується, перш за все, у школі, що дає реальні знання, котрі допоможуть їм реалізувати себе в майбутньому навчанні, професії та житті. Сьогодні діти, розуміючи цінність якості навчання, вибирають заклади з кращими умовами. Навчання у великих шкільних колективах сприяє здоровій конкуренції між школярами, їх прогресивному, гармонійному розвитку.
Показник наповнюваності Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради є незмінно низьким.
На кінець 2024/2025 навчального року у гімназії навчалося 46 учнів: з них 6 дітей в 1 класі, 0 дітей в 2 класі, 5 дітей в 3 класі, 5 дітей в 4 класі, 8 дітей в 5 класі, 5 дітей в 6 класі, 7 дітей в 7 класі, 5 дітей в 8 класі, 5 дітей в 9 класі, працює 11 педагогічних працівників, у розрахунку на одного вчителя це складає приблизно чотири дитини. Вартість утримання одного учня Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради у 2024/2025 навчальному році становила 100 720 грн на рік (місцевий бюджет – 31 360 грн, державний бюджет – 69 360 грн).
На тепіршній час до 1 класу зараховано 2 учні. З дев’ятого класу вибувають 5 учнів.
Слід зазначити, що школи із такою низькою наповнюваністю класів є найбільш затратними комунальними установами.
Окрім цього, значна видаткова частина бюджету Широківської селищної ради використовується на виплату заробітної плати технічному персоналу.
При цьому, відповідно до вимог Закону України «Про освіту», для учнів 5-9 класів та педагогічних працівників буде організовано регулярне безкоштовне підвезення до закладу, який розташований найближче.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, перепрофілювати (змінити тип) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради, засновником якої є Широківська селищна рада, планується шляхом прийняття рішення «Про перепрофілювання (зміну типу) Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради в Запорізьку початкову школу Широківської селищної ради».
Формат проведення громадського обговорення.
У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням в Україні воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, відповідно до указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022 та продовженням його відповідно до чинного законодавства України - консультації з громадськістю будуть проведені у формі електронних консультацій. Пропозиції та зауваження приймаються в електронному вигляді на адресу: osvitashiroke2018@ukr.net.
Пропозиції та зауваження приймаються до розгляду лише при наявності прізвища, ім’я та по батькові особи та контактної інформації заявника.
Пропозиції, розповсюджені через соцмережі, не будуть враховуватися.
До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці Широківської селищної ради.
Місцезнаходження та адреса електронної пошти організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питань, що винесені на громадське обговорення.
с-ще Широке, вул. Вишнева, буд. 6, електронна адреса: osvitashiroke2018@ukr.net.
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення висловлених в проведені громадського обговорення зауважень та пропозицій, здійснюється організатором. Після отримання висловлених пропозицій та проведення аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на офіційному сайті Широківської селищної ради та на офіційному сайті відділу освіти Широківської селищної ради.
------------------------------------------------------------------------------------------------
ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ щодо містобудівної документації: «Детальний план частини території селища Широке Криворізького району Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: селище Широке, вул. Соборна, біля буд. 161» від 27.12.2024 року Протокол громадських слухань .pdf
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ щодо містобудівної документації: «Детальний план частини території селища Широке Криворізького району Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: селище Широке, вул. Соборна, біля буд. 161»
Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Широківська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план частини території селища Широке Криворізького району Дніпропетровської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: селище Широке, вул. Соборна, біля буд. 161» з 28.11.2024 до 28.12.2024.
Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Широківської селищної ради
Розробник містобудівної документації: ПП «АРХ-ІОН».
Підстава для розроблення: Рішення Широківської селищної ради від 17.05.2024 №836-19/VIII.
Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування можливості будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, визначення граничних параметрів об’єкта можливого функціонального використання земельної ділянки.
Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури виконавчого комітету Широківської селищної ради - РОЄНКО Оксана Миколаївна.
Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): вул. Соборна,107 с-ще Широке Криворізький район Дніпропетровська область.
Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 28 листопада 2024 року по 28 грудня 2024 року.
Громадські слухання відбудуться: 27 грудня 2024 року о 11 год. 00 хв. за адресою: вул. Соборна,107 с-ще Широке Криворізький район Дніпропетровська область.
З матеріалами щодо проєкту містобудівної документації можна ознайомитись на веб-сайті Широківської селищної ради - https://shiroksel.otg.dp.gov.ua/.
У вільному доступі впродовж п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) – 22.12.2024 з 10:00 год. до 12:00 год., 23.12.2024-26.12.2024 з 9:00 год. до 16:00 год. в адміністративній будівлі Широківської селищної ради за адресою: вул. Соборна,107 с-ще Широке Криворізький район Дніпропетровська область (відділ житлово-комунального господарства містобудування та архітектури виконавчого комітету Широківської селищної ради, каб. 34).
Пропозиції до проектів містобудівної документації:
Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
ТОМ 4_ІТЗЦЗ на особливий період .pdf
-----------------------------------------------------------------------------
Повідомлення про намір суб’єкта господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин
дата публікації - 08.06.2023р.
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю “ТЕПЛО ІНВЕСТ” (ТОВ “ТЕПЛО ІНВЕСТ”).
Код за ЄДРПОУ: 41337760.
Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 53700, Дніпропетровська обл., Широківський р-н, смт. Широке, вул. Соборна, буд. 66,
тел. +38 (098) 256-40-35, buh@tehnolist.com.
Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 53700, Дніпропетровська обл., Широківський р-н, смт. Широке, вул. Соборна, буд.4.
Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об'єкта ІІІ групи.
Відомості про наявність висновку з ОВД: Діяльність підприємства не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”.
Загальний опис об’єкта: Спеціалізація підприємства: виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення. На території підприємства розташоване: котельня, яка призначена для забезпечення потреби в тепловій енергії та гарячого водопостачання приміщень КЗ «Широківська ОШ ЗСО №2» у зимовий період. Технологічне обладнання: Котел «Altep» №1 (250 кВт – 1 шт). «Altep» №2 (250 кВт – 1 шт). У якості палива використовуються деревинні пелети.
Відомості щодо видів та обсягів викидів (т/рік): оксид вуглецю – 0,393 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,403 т/рік, діоксид сірки – 0,089 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,672 т/рік, метан – 0,010 т/рік, діоксид вуглецю – 138,806 т/рік; оксид діазоту – 0,008 т/рік; неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,091 т/рік. Загальна кількість забруднюючих речовин складає: 140,472 т/рік.
Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: На підприємстві не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Заходи не встановлюються, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів.
Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.
Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів. З приводу зауважень та пропозицій звертатись в Дніпропетровську обласну Державну адміністрацію за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 1, тел. 0-800-505-600, e-mail: zverngrom@adm.dp.gov.ua.
Строки подання зауважень та пропозицій: протягом місяця з дати публікації повідомлення.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шановні жителі Широківської селищної громади!
Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Широківського селищного голови від 29.01.2024 № 15 «Про проведення громадського обговорення та слухання проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Новолатівський інклюзивно-ресурсний центр» Новолатівської сільської ради (ЄДРПОУ 44654428) Криворізького району Дніпропетровської області» в період з 29.01.2024 по 20.02.2024 включно проводиться громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Новолатівський інклюзивно-ресурсний центр» Новолатівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області (ЄДРПОУ 44654428) Новолатівської сільської ради та Широківської селищної ради у сфері інклюзивної освіти.
Зауваження, пропозиції, доповнення та побажання учасників громадського обговорення до проєктів договорів про співробітництво територіальних громад приймаються в письмовій формі, із зазначенням прізвища, імені, по батькові, в кабінеті заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради №12, щодня з 09:00 годин до 16:00 годин за адресою: вул. Соборна, 107, смт Широке; тел. (05657) 2 90 99 або надсилаються на адресу Широківської селищної ради: 53700, Дніпропетровська область, смт Широке, вулиця Соборна, 107, чи на електронну пошту: e-mail: info@shiroksel.otg.dp.gov.ua, протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.
Організатор проведення громадських обговорень: Широківська селищна рада
З проєктом договору про співробітництво територіальних громад можна ознайомитись на веб-сайті Широківської селищної ради: http://shiroksel.otg.dp.gov.ua
ПРОЄКТ Договір про співробітництво Новолатівський ІРЦ.pdf
----------------------------------------------------------------------------------
Звіт громадскі обгоорення.docxЕлектронні консультації (школи).pdf
Розпорядження громадські слухання Ведміцький О.А..pdf
завдання на проектування Ведміцький.pd
вул. Спортивна Ведмідський О.А геодезія.pdf
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Розроблення детального плану частини території Широківської селищної ради для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (20 га)
rozrobka-det-planu-sonyachni-20ga.pdf
---------------------------------------------------------------------------------------
Розроблення детального плану частини території Широківської селищної ради для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (11 га)
про дозвіл на розроблення тех докум.jpg
------------------------------------------------------------------------------------
Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану частини території смт Широке Широківського району Дніпропетровської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
------------------------------------------------------------------------------------------
З 24 грудня 2020 року по 23 січня 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, а саме, проєкту детального плану частини території смт Широке Широківського району Дніпропетровської області під розміщення полігону твердих побутових відходів
СЕО Полигон Широкое 14.12.2020.pdf
Протокол громадських слухань.pdf
Довідка про громадське обговорення.pdf
-----------------------------------------------------------------------------------
Повідомлення про громадське обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад
ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення проєктів договорів 04.11.21.docxРОЗП. 125 від 03.11.2021 про громад. обговор. проєкту договорів.docxДОГОВІР мистецька школа .docxДОГОВІР лікарня .docxДОГОВІР первинка .docДОГОВІР Трудовий архiв .docДОГОВІР Цент дитячоi творчостi .docxДОГОВІР центр надання соцпослуг .docДодаток до дог. мистецька школа .docxДодаток до дог. центр надання соцпослуг .docxДодаток лікарня .docxДодаток первинка.docxДодаток Трудовий архів .docxДодаток Центр дитячої творчості .docx